Ana sayfa

China Pillow Online Marketplace

şirket Profili


Profesyonel ürünlerle uğraşan, bir bütün olarak imalat, satış ve teknik satış sonrası servis ile Çin Yastık Online Pazar Yeri.Çin İş Alanında büyük marka üreticilerinin bir koleksiyonudur. Biz sadece yüksek kaliteli ürün sunmak. Üreticileri yüksek kaliteli profesyonel teknisyenleri var ve gelişmiş modern üretim ekipmanları. Tüm ürünler uluslararası kalite standartlarına uygun ve büyük ölçüde takdir dünyada çeşitli farklı pazarlarda. Onların iyi donanımlı tesisleri ve üretimin her aşamasında mükemmel kalite kontrolü toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.

Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve üstün müşteri hizmetlerimizin bir sonucu olarak, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Okyanusya ve Batı Avrupa'ya ulaşan küresel bir satış ağı kazandılar.Platform, daha iyi adapte olmuş ve daha iyi adapte edilmiş yeni aşama Çin ürünleri işinde köklü olacak. İhtiyacınız varsa, lütfen ürün sayfasının "Şimdi İrtibata Geçin" düğmesini veya doğrudan iletişim ürünleri üreticilerini tıklayın.Tedarikçilerin satışları e-postanıza cevap verecektir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Tarih Fabrikası, iş dünyasına ve tarihe ilgi duyan tutkulu, enerjik, çalışkan ve entelektüel meraklı insanlar çalıştırır. Çalışanlarımız, diğer pazarlama iletişim kurumlarında, şirketler, medya şirketleri, kültür kurumları ve teknoloji ve danışmanlık firmalarında deneyime sahip iş adamları, yaratıcılar ve arşivciler içerir.

1998 yılında, Tech-Uzun resmen 18 Aralık tarihinde kurulmuştur. İlk günlerinde yer yüzeyi 40 dönümden daha az ve personel az 100'dür. Başlıca ürünü küçük şişe için 5 galon makine ve su doldurma makinesidir. Bununla birlikte, çalışkan Tech-Long çalışanlarımız hiç zorlanmadan korkuyor ve gece gündüz üretimde ön planda çalışıyorlar; bunların hepsi Tech-Long'un yeni dönemine katkıda bulunuyor.

2004 yılında, bölüm departmanı üfleme ve doldurmak için kurulması bu yıl için en önemli görevleri vardır. İlk CSD dolum hattı resmen Temmuz ayında pazara girdi ve ardından başarıyla Guangdong Swire Coca Cola'da faaliyete geçti. Ayrıca, Hangzhou Coco Cola ile başka bir CSD hattını da imzaladık. Coco Cola ile olan bu işbirliği Tech-Long için yeni bir dönem başlattı

China Pillow Online Marketplace
China Pillow Online Marketplace
China Pillow Online Marketplace
China Pillow Online Marketplace
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : $1,000,000-$5,000,000

İhracat p.c : < 10%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin China Pillow Online Marketplace Sertifikalar Çin China Pillow Online Marketplace Sertifikalar Çin China Pillow Online Marketplace Sertifikalar Çin China Pillow Online Marketplace Sertifikalar